Информационный текст

Ваше местоположение:Главная>Новости>Текст

Japonya'nın Amazon'u olan e-ticaret devi Rakuten

WikiBit

Абстракт:Japonya'nın Amazon'u olan e-ticaret devi Rakuten, kripto para borsası Rakuten Wallet'ı XRP kaldıraçlı işlemlerine yeniden izin verme kararı verdi.

  Japonya'nın Amazon'u olan e-ticaret devi Rakuten, kripto para borsası Rakuten Wallet'ı XRP kaldıraçlı işlemlerine yeniden izin verme kararı verdi. Haberi Pazartesi günü açıklayan şirket, kullanıcıların bir mobil uygulama aracılığıyla üç kripto para biriminde – bitcoin (BTC), eter (ETH) ve bitcoin cash (BCH) – spot ticarete başlayabileceklerini söyledi. Uygulama şu anda Android platformunda mevcut olup, iOS sürümü “Eylül başı” olarak planlanmıştır.Rakuten Walletin açıklamasına göre 8 Eylül itibariyle Platformda yeniden başlıyacak.

  Rakuten, her şeyi yapan ve tüm alanlarda başarılı bir Japon şirketidir. 1997'de Japonya'da e-ticarete öncülük vermiş olup, oldukça girişimci bir Japon firmasının nadir bir örneği olmuştur. Bugün kredi kartı, seyahat acentesi, golf rezervasyon sistemi, düğün planlama ve sigorta sağlayan birçok işletmeyi kapsamaktadır. Bir arama ve mesajlaşma uygulaması olan Viber'in sahibi ve bir araba çağırma hizmeti olan Lyft'e büyük yatırım yapmıştır.

  Şimdi ücretsiz indir!Profesyonel Platformun Keyfini Çıkar!

  https://bit.ly/wikibit-app-download-link

Конвертация токенов
Конвертация обменного курса
Вычисление приобретаемой валюты
/

Текущий курс0

Конвертируемая сумма

-

Вычислить